Toshiba B-EX6T1 Masaüstü Barkod Yazıcı


B-EX6T1 serisi B-EX serisi içerinde seçilebilecek en güçlü yazıcıdır.Daha az maliyet tasarrufu, yüksek performans , sağlamlığı ve dayanıklılığı üst seviyelerde bir yazıcı istiyorsanız B-EX6T1 serisi tam size göre kaçırılmayacak bir fırsat.

Masraflarınızı Minumuma Düşürün

Toshiba B-EX6T1 içerisinde geliştirilmiş en üst düzey olan robbin tasarruf fonksiyonu barındırıyor,yüzde yetmiş(%70) civarı olan elektirik tasarrufu sizcede farkını göstermiyor mudur ?

Kullanışı Çok Kolay

Bu seri LCD ekranında gösterilen mesajlar ile yazıcıyı kullanan kişiye çok kolay bir şekilde ilerini yapmasına olanak sağlıyor,makinanın değiştirilebilen parçaları sayesinde makinaya harcanan masraflar en düzeye inmiş olacaktır.

Toshibanın Tasarımı

Toshiba B-EX6T1 Serisi kullanıcılardan aldıkları geri bildirim mesajları doğrultusunda günümüz ihtiyaç durumana göre tasarlanmıtır.

Dayanıklılığı

Toshibanın B-EX serisi yazıcılarını çok uygun fiyata satarken kullanıcıların uzun bir süre kullanabilmeleri için tasarlanmıştır.

Fonksiyonları Geliştirilmiş

Bu yazıcı serimiz(B-EX) diğer yazıcılara kıyasla gelimiş özellikler sunar;
internal file storage(dahili dosya saklama) ,
automatic thermal printer head DPI detection(otomatik termal yazıcı kafası DPI tespiti),
LAN address display(LAN adress görüntüleme),
simple LAN setup(basit LAN kurulumu),
graphics sensor(grafik sensörü),
automatic positioning(otomatik konumlandırma),
RFID ve external memory(harici hafıza) gibi fonksiyonları sayesinde kullanıcılara harika fonksiyonlar sunar.

Maksimum Tasaruf
Toshiba teknolojisi iş yerlerinin masraflarını büyük ölçüde düşürdüğünü duymaya baladığınızdan eminiz,yazının yapacağı masraf ne olur ki diye düünüyorsunuzdur %70 lik bir enerji kazancınız olup bunu yüzlerce yazının olduğu bir iletmede düşünün masrafların ne kadar azaldığı konusunda hak vereceksiniz,ayrıca bu tasarruflar sayesinde çevrenizide korumu olacaksınız.


Sistem Özellikleri

aşağıdaki adreste

http://www.boer.com.tr/tr/u-1441-toshiba-bex6t1.asp

Yorumlar

Popüler Yayınlar